Już tylko 2 tygodnie dzieli nas od  Animatsuri 2023 powered by Nubia RedMagic To drugi rok współpracy marki Redmagic ze Stwowarzyszeniem Animatsuri w ramach konwentu, tym razem jako sponsor tytularny. Główną atrakcją będzie, jak zawsze, konkurs Cosplay, w którego jury zasiądą Little Hikikomori, Mika (IG: @chyba_tyyyy) i Brother Varcolac, a o nagrody zadba m. in. RedMagic Polska. W kategorii głównej czyli za Najlepszy Strój nagrody będą następujące:
I miejsce – Tablet Nubia Pad 3D
II miejsce – Smartphone Redmagic 8 Pro 16/512
III miejsce – Smartphone Redmagic 8 Pro 12/256
Niespodzianką będzie prelekcja @yenkoes znanej na całym świecie vtuberki i ilustratorki polskiego pochodzenia. W programie przewidziany jest również wielki koncert Eurobeat oraz prawdziwy holo koncert wirtualnych wokalistów, w tym Hatsune Miku, Kagamine Rin&Len, Megurine Luki.
Wydarzenie rozrosło się do takich rozmiarów, że niezbędne było wprowadzenie limitu uczestników. Na każdy dzień festiwalu limit to 6 tyś. osób.

grafika reklamowa RedMagic Animatsuri 2023

Nubia RedMagic, część renomowanego producenta elektroniki Nubia Technology, zdobyła uznanie dzięki swoim innowacyjnym smartfonom gamingowym o futurystycznym designie. Marka słynie z doskonałej jakości i ciekawego wzornictwa swoich produktów. Oferując nie tylko smartfony, RedMagic proponuje również szeroką gamę akcesoriów dla graczy, takich jak pady, słuchawki oraz nakładki chłodzące.
Uczestnicy Festiwalu Animatsuri 2023 będą mieli niepowtarzalną okazję, aby przetestować jak urządzenia Nubia RedMagic sprawdzają się w działaniu. Na stoisku sponsora odbędzie się turniej mobile gamingu, którego uczestncy będą mogli zgarnąć wyjątkowe nagrody.