SZYBKI ZWROT KU
ZWYCIĘSTWU

Ekran UDC Full Gaming
Procesor Snapdragon® 8 Gen 1
ICE 9.0 Wielowartstwowy system
chłodzący
960Hz Częstotliwość
próbkowania Multi-finger Touch

Wygrywaj każdą grę

Gdyby zwycięstwo miało twarz, wyglądałoby jak REDMAGIC 7 Pro. Elegancka konstrukcja z przezroczystego szkła pozwoli Ci dostrzec moc kryjącą się w tym wyjątkowym smartfonie gamingowym.

Doświadcz niesamowitych wrażeń na pełnym ekranie dzięki aparatowi umieszczonemu pod wyświetlaczem

6,8 calowy pełny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Częstotliwość odświeżania ekranu do 120 Hz i wiele automatycznych regulacji, gwarantują wyjątkowe wrażenia wizualne dla graczy.

Wielonapędowy obwód ACE

Innowacyjna konstrukcja obwodu, znacząco zwiększa przepuszczalność światła powyżej UDC, wygładzając przejście obszaru UDC i pozostałego obszaru ekranu.

7 warstw przezroczystych materiałów

OLED oraz szereg zaawansowanych technologicznie materiałów sprawiają, że obszar UDC jest bardziej przezroczysty, dzięki czemu możesz robić jeszcze lepsze selfie.

UDC Profesjonalny układ scalony do wyświetlania obrazu

Inteligentne wzmocnienie i optymalizacja pikseli dla bardziej precyzyjnej projekcji obrazu.
Efekt wizualny jest bardziej dokładny i zsynchronizowany.

Elektroda falowa

Pierwszy w branży program śledzenia elektrody typu falowego zmniejsza dyfrakcję generowaną przez strumień światła poprzez złożoną grafikę, skutecznie zwiększając wyrazistość obrazu.

Układ pikseli typu Ding

Specjalistyczny układ pikseli, który poprawia przejrzystość obrazu w stosunku do UDC, jednocześnie przepuszczając więcej światła przez wyświetlacz do aparatu umieszczonego pod nim, dzięki czemu możesz robić lepsze selfie!

Częstotliwość próbkowania multi touch 960 Hz

Większa prędkość zapewnia lepszą kontrolę i krótszy czas reakcji w grach. Idealnie nadaje się do intensywnych gier, takich jak gry FPS lub gry walki, gdzie szybkie przetwarzanie dotyku jest kluczowe.

Wielowymiarowy system chłodzenia ICE 9

 

Chłodzone powietrzem rozpraszanie ciepła + ciekłe chłodzenie + nowe wykorzystanie materiału + kinetyczna konstrukcja powietrzna.

Aktywne rozpraszanie ciepła jest organicznie połączone z pasywnym rozpraszaniem ciepła, tworząc wielowymiarowy system rozpraszania ciepła. Efektywna powierzchnia rozpraszania ciepła całej maszyny osiąga 41279mm², skutecznie utrzymując pracę REDMAGIC 7 Pro w szczytowej wydajności.

Płyta rozpraszająca ciepło

Pancerz REDMAGIC wykonany z aluminium lotniczego, zapewnia szybsze odprowadzanie ciepła.

Połączenie wielu technologii chłodzenia

Połączenie technologii rozpraszania ciepła z turbowentylatorem, szybkim przewodnictwem ciepła i aktywnym chłodzeniem. Miejsca generujące ciepło rdzenia zostały ochłodzone o 5 stopni w porównaniu do poprzednich generacji*.

Zwiększona wydajność REDMAGIC

REDMAGIC Magic Write i Magic Read poprawia ogólne prędkości odczytu i zapisu. Zapisuj małe pliki 10 razy szybciej i zwiększ prędkość instalacji aplikacji o 30%.

Technologia rozszerzania pamięci RAM Boost: inteligentnie steruje przydziałem pamięci, aby maksymalnie wykorzystać pamięć RAM i pamięć REDMAGIC.
Wydajność LPDDR zwiększona o ponad 10%.

Red Core 1 – dedykowany procesor dla graczy

W przeciwieństwie do Snapdragon SoC, Red Core 1 został zaprojektowany do obsługi funkcji gier mobilnych, które nie są bezpośrednio związane z grafiką lub wyższą liczbą klatek na sekundę. Procesor przejmie odpowiedzialność za przetwarzanie dźwięku, oświetlenia RGB i haptycznego sprzężenia zwrotnego, pozostawiając Snapdragon SoC do obsługi gier mobilnych, aplikacji i innych zadań.

Podwójny silnik osi X

Symetryczne podwójne silniki liniowe osi X, powodują silniejsze wibracje i dokładniejsze dotykowe sprzężenie zwrotne i zdecydowanie lepsze wrażenia z gry.

500HZ Dual Shoulder Triggers

Poczuj prawdziwe wrażenia z gry dzięki Dual Shoulder Triggers REDMAGIC 7 Pro. Z częstotliwością próbkowania dotyku 500Hz, ich szybkość reakcji wynosi aż 8ms!

Gamingowe światła RGB

16,8 mln kolorów, 4096 poziomów jasności, niestandardowe efekty świetlne, symetryczny układ. Algorytmy synchronizacji dźwięku i światła, niezapomniane wrażenia z gry.

*Gamingowe światła RGB są dostępne tylko w wersji Obsidian.

Podwójne głośniki stereo

Certyfikowany przez wiodący autorytet w branży, DTS:X Ultra Surround Sound.
Ciesz się głośnym, wysokiej jakości dźwiękiem przestrzennym dzięki podwójnym, inteligentnym głośnikom stereo PA o wysokiej mocy.

65W GaN Szybkie ładowanie z dużą baterią 5000mAh

Nie masz już energii? Zrób sobie przerwę, złap przekąskę, a zanim wrócisz, twój smartfon będzie już naładowany i gotowy na kolejną rundę! REDMAGIC zwiększył moc szybkiej ładowarki dla REDMAGIC 7 Pro do 65W GaN. Lekka, mała i bezpieczna kostka do szybkiego ładowania, która jest również kompatybilna z szeroką gamą urządzeń.

REDMAGIC Studio

Obsługa bezprzewodowej projekcji 120 FPS. Przenieś swoją mobilną grę na komputer. Ciesz się sterowaniem za pomocą myszy i klawiatury, aby uzyskać lepsze wrażenia z gry.

Projekcja na ekranie + Wysoka jakość + Niskie opóźnienia

System potrójnego aparatu AI o ultra-wysokiej rozdzielczości 64MP

Rób niesamowite zdjęcia i nagrywaj wyraźne filmy w jakości 4k HD dzięki tylnemu, ultraszerokokątnemu systemowi potrójnego aparatu AI o rozdzielczości 64M pikseli.

Spraw, by każda gra stała się kinowym przeżyciem – REDMAGIC 7 Pro

  1. Ekran ładowania i prędkość transmisji danych mogą się różnić w zależności od użytkownika ze względu na czynniki zewnętrzne i to, jakie aplikacje są używane.
  2. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od warunków zewnętrznych.
  3. Obserwowalne prędkości Wi-Fi mogą się różnić ze względu na warunki zewnętrzne, takie jak jakość sieci lokalnej.
  4. Zdjęcia produktów służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Rzeczywiste produkty mogą się różnić.