SZYBKI ZWROT KU
ZWYCIĘSTWU

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1
Wyświetlacz 165Hz
Układ chłodzenia ICE8.0
Dotykowe triggery 500Hz

EPICKI DESIGN

Hardkorowa estetyka, Zobacz tę moc!

 

Wyróżnij się nie tylko w grach, ale też zaprezentuj swój styl wszystkim dookoła dzięki

epickiemu wyglądowi REDMAGIC 7. Przenieśliśmy przezroczystość na wyższy level i REDMAGIC 7

pozwala Ci zajrzeć do środka Twojego urządzenia.

Momentalna zmiana obrazu

Ekran o rozdzielczości odświeżania aż 165Hz

 

Najszybsze odświeżanie i najszybsze klatki. Rozdzielczość odświeżania aż do 165Hz naszego 6.8″ ekranu AMOLED FHD zapewni nieziemskich doznań wizualnych. Telefon posiada dopasowujące się odświeżanie 60, 90, 120 lub 165Hz, aby jak najlepiej dopasować ilość klatek na sekundę do każdej z gier. Zapewni najbardziej płynny obraz, by lepiej zanurzyć się w akcję!

Touch Choreographer 4.0 + Magic GPU 2.0

Stabilne i płynne klatki każdego obrazu

Dla optymalizacji liczby klatek na sekundę dla każdej gry, REDMAGIC korzysta z najnowszego softu adaptującego Touch Choreographer 4.0. Smartfon REDMAGIC 7 wgrywa świat gry z wyprzedzeniem i przetwarza wideo w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nie tracisz na jakości wyświetlanego obrazu.

Częstotliwość próbkowania 720Hz Multi-finger

 

Gracz, który strzeli pierwszy, wygrywa. Sprawiliśmy, że reakcja na dotyk wyświetlacza jest ultra szybka, nawet 7.4ms w REDMAGIC 7. Bądź zawsze o krok przed przeciwnikiem.

Ściemianie DC + Certyfikat Ochrony Oczu

Ściemnianie DC redukuje efekt stroboskopu i pomaga zapobiegać zmęczeniu wzroku. Certyfikowany przez SGS pod kątem niskiej emisji światła niebieskiego oraz redukcji rozmycia ruchu dla ochrony oczu.

Szybko działa – i szybko stygnie

Wielowymiarowy system chłodzenia ICE 8.0

 

Chłodzenie powietrzem + Chłodzenie cieczą + Materiały odprowadzające ciepło + Materiały jakości używanej w lotnictwie
REDMAGIC stosuje zarówno aktywne, jak i pasywne odprowadzanie ciepła dzięki wielowymiarowemu systemowi chłodzenia. W efekcie telefon pozostaje chłodny nawet podczas intensywnej rozgrywki, zapewniając optymalne działanie podczas gry.

Nowy materiał zmiennofazowy (PCM)

Materiał zmiennofazowy używany do odprowadzania ciepła w lotnictwie zamyka ciepło wewnątrz REDMAGIC 7 i oddaje je w powolnym, kontrolowanym procesie, co znacząco poprawia działanie.

Miękki i wysoce przewodzący ciepło koagulant

Termalna autostrada – przyspiesza oddawanie ciepła z dala od procesora, prosto do wentylatora, który wydmuchuje je z rekordową szybkością.
Współpraca koagulantu z wbudowanym wiatrakiem sprawia, że system chłodzenia REDMAGIC 7 działa o 80% lepiej od poprzedników.

SZYBKIE ŁADOWANIE

Wzmocnione działanie REDMAGIC

Funkcja REDMAGIC Magic Write przyspiesza prędkość ładowania i zapisu danych. Małe pliki zapisują się 10 razy szybciej, a instalowanie aplikacji przyspieszono o 30%. Technologia zwiększenia pamięci RAM Boost inteligentnie kontroluje alokację pamięci, aby uzyskać jak najwięcej z pamięci REDMAGIC. Wydajność pamięci LPDDR zwiększono o ponad 10%.

SZYBKIE ŁADOWANIE

Ładowarka 65W GaN Magic w zestawie

Zabrakło energii? Zrób krótką przerwę, złap coś na ząb, a gry wrócisz, telefon będzie gotowy na kolejną rundę! REDMAGIC 7 posiada w zestawie szybką ładowarkę 65W GaN i obsługuje ekspresowe ładowanie. Mała, lekka i szybka – zapewni szybkie doładowanie Twojemu smartfonowi, a także całemu mnóstwu innych Twoich urządzeń.

Mocna bateria 4500mAh

Dzięki adaptacji technologii szybkiego ładowania GaN Flash, smartfona można naładować do 100% już w 25 minut korzystając z dołączonej ładowarki 65W. Twoje maratony grania z REDMAGIC 7 będą przyjemne dzięki technologii kablowej REDMAGIC’s Charge Separation, która pomaga zasilać telefon bez jednoczesnego ładowania baterii, co nie tylko wpływa na długość życia baterii, ale także nie powoduje nagrzania telefonu.

NAJSZYSZY W GRZE

Wzmocnione przyciski – telefon niczym pad

Prawdziwe doświadczenie gamerskie w REDMAGIC 7 zapewniają wbudowane przyciski shoulder triggers. Z probkowaniem dotyku 500Hz, reagują z szybkością 8ms, zapewniając wrażenia podobne do grania na konsoli.

PODWÓJNE GŁOŚNIKI STEREO

Zanurz się w dźwięk

Certyfikowane przez najlepszych w branży, DTS:X Ultra Surround Sound.
Ciesz się głośnym dźwiękiem wysokiej jakości z podwójnymi głośnikami stereo.

APARAT

64MP Ultra-wysoka Rozdzielczość
Potrójny system AI Camera

Rób wspaniałe zdjęcia i nagrywaj wysokiej jakości filmy 4K HD dzięki aparatowi szerokokątnemu 64MP wspomaganego systemem bazowanym na sztucznej inteligencji.

CIESZ SIĘ NAJSZYBSZĄ MASZYNĄ DO GIER – REDMAGIC 7

  1. Ekran ładowania i transmisja danych mogą różnić się w zależności od zewnętrznych czynników sieci oraz używanych aplikacji w tle.
  2. Działanie i wyniki urządzenia mogą różnić się pod wpływem zewnętrznych czynników.
  3. Zmierzalna prędkość Wi-Fi może różnić się w zależności od czynników zewnętrznych, takich jak jakość sieci czy routera.
  4. Zdjęcia i ilustracje produktów służą jedynie do celów marketingowych. Wygląd faktycznego produktu może się od nich różnić.