SZYBSZY NIŻ BŁYSKAWICA

Qualcomm Snapdragon 888 5G
Wyświetlacz 144Hz
Akumulator 4200 mAh
Aparat 64 MP z nagrywaniem Ultra HD

Każdy szczegół jak na dłoni

Ekran o rozdzielczości odświeżania aż 144Hz

Najwyższa częstotliwość odświeżania i najwyższa liczba klatek na sekundę. Nasz 6,67-calowy ekran AMOLED FHD oferuje imponującą częstotliwość odświeżania wynoszącą aż 144Hz, co gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne i odpowiednio nasycone kolory. Krótki czas reakcji na dotyk gwarantuje częstotliwość próbkowania na poziomie 360 Hz.

System operacyjny

Bezpieczeństwo i wygoda

Systemem operacyjnym Android 11 dostarczy Ci nie tylko najnowsze funkcje, ale także niesamowitą wydajność, pozwalającą na płynne i responsywne doświadczenia podczas grania i codziennego użytkowania. Android 11 w Redmagic 6R to połączenie nowoczesnej technologii gamingowej i intuicyjnego interfejsu, zapewniające doskonałe narzędzie do osiągania mistrzowskich wyników w grach i nie tylko. To system, który działa na Twoją korzyść.

Najlepsza wydajność

Wieloetapowe chłodzenie cieczą

To niezwykle szybki smartfon, stworzony specjalnie dla najbardziej wymagających graczy, wyposażony w technologię chłodzenia procesora cieczą. Wielopoziomowy system chłodzenia procesora, zapewnia najlepszą wydajność podczas pracy.

Ładowarka 30W w zestawie

SZYBKIE ŁADOWANIE

Jeśli zabrakło baterii to zrób sobie przerwę i rozprostuj kości, a gdy wrócisz telefon będzie już gotowy do kolejnych rozgrywek. REDMAGIC 6R posiada w zestawie szybką ładowarkę 30W, która poza tym, że jest szybka, jest również mała i lekka i zapewni szybkie doładowanie Twojemu smartfonowi, a także innym urządzeniom w Twojej okolicy.

Mocna bateria 4200mAh

Niezależnie od tego czy to gra drużynowa, czy eksploracja światów, smartfon Nubia Redmagic 6R gwarantuje płynność działania. Dzięki baterii o pojemności 4200 mAh i funkcji szybkiego ładowania 30W, jeszcze dłużej cieszysz się pełną mocą urządzenia.

Nawigacja satelitarna

Nigdy się nie zgubisz

Redmagic 6R dysponuje poczwórnym systemem nawigacji. Jeśli się zgubisz, nie masz się czym martwić. Cztery systemy pozycjonowania satelitarnego wskażą Ci drogę i uchronią przed kłopotami, abyś sprawinie odnalazł drogę do domu. Weź swój telefon i ruszaj w nieznane!

Maksymalna rozdzielczość nagrywania

Multi zadaniowy aparat

Rób wspaniałe zdjęcia i nagrywaj wysokiej jakości filmy 8K HD dzięki aparatowi szerokokątnemu 64MP wspomaganego systemem bazowanym na sztucznej inteligencji. Prócz tego z tyłu jest jeszcze aparat 8 MP, 5 MP i 2 MP, a z przodu aparat do selfie ma 16 MP. Aparat makro pozwoli odkryć piękno detali, a technologia Neovision umożliwi wykorzystanie efektów specjalnych. Dziel się pięknymi chwilami z innymi.

CIESZ SIĘ NAJSZYBSZĄ MASZYNĄ DO GIER – REDMAGIC 6R

  1. Ekran ładowania i transmisja danych mogą różnić się w zależności od zewnętrznych czynników sieci oraz używanych aplikacji w tle.
  2. Działanie i wyniki urządzenia mogą różnić się pod wpływem zewnętrznych czynników.
  3. Zmierzalna prędkość Wi-Fi może różnić się w zależności od czynników zewnętrznych, takich jak jakość sieci czy routera.
  4. Zdjęcia i ilustracje produktów służą jedynie do celów marketingowych. Wygląd faktycznego produktu może się od nich różnić.