RedMagic 8 Pro to urządzenie stworzone z myślą o pasjonatach gier mobilnych. Ten flagowy model wchodzi na rynek, oferując nie tylko niezrównaną wydajność, ale także oszałamiające efekty wizualne oraz innowacyjne funkcje, które przeniosą doświadczenie graczy na zupełnie nowy poziom. 

 

 

Futurystyczne arcydzieło

RedMagic 8 Pro jest napędzany przez potężny procesor Qualcomm Snapdragon 8 gen 2, dostarczając niesamowitej mocy obliczeniowej i wydajności. Dzięki temu użytkownicy będą mogli cieszyć się płynnym działaniem i responsywnością grając w wymagające gry mobilne, czy pracując z wieloma aplikacjami jednocześnie. Częstotliwość odświeżania ekranu 120Hz to dodatkowa przewaga w grach. Szybkie akcje i płynne animacje pozwalają na większą precyzję oraz sprawniejszą reakcję w czasie rzeczywistym. Ten fakt może zainteresować graczy dążących do osiągnięcia najlepszych wyników. Wśród nietypowych rozwiązań zastosowanych w RedMagic 8 Pro warto wymienić pozbawiony wcięć ekran. Takie wykonanie zapewnia maksymalną powierzchnię interakcji, ułatwiając nawigację gestami, ale także zwiększając immersyjność podczas korzystania z urządzenia. Dodatkowo, RedMagic 8 Pro posiada wiele funkcji przygotowanych z myślą o intensywnym użytkowaniu sprzętu przez graczy mobilnych. Wśród nich warto wymienić zaawansowany system chłodzenia ICE 11.0, czy buttony o wrażliwości 520Hz.

 

 

RedMagic 8 Pro w x-kom

Obecnie RedMagic 8 Pro z oficjalnej polskiej dystrybucji dostępny jest wyłącznie w sklepach sieci x-kom. Polscy konsumenci mogą wybrać spośród dwóch wariantów tego modelu: Nubia Redmagic 8 Pro 5G 16/512GB Void oraz Nubia Redmagic 8 Pro 5G 12/256GB Matte.