Dołącz do Grona Zwycięzców

Keep Calm and
Game On!

Zarządzanie Ciepłem Premium

System chłodzenia ICE 12.0 został wzmocniony o Wysoko Przewodzącą Pastę Termiczną i ulepszony Grafen Kompozytowy, co w rezultacie pozwala cieszyć się urządzeniem o 2°C chłodniejszym w trakcie ładowania i codziennego użytku smartfona, a także  1.3°C spadku temperatury procesora.

Moc Chłodzenia x2

8S Pro zawiera największą dostępną płytkę chłodzącą o wymiarze 2068 mm³, jej dwukrotnie większa powierzchnia zapewnia dwukrotną efektywność.

Regulowany szybkoobrotowy wiatrak

Wiatrak o 20,000 obrotów na minutę z systemem auto-active który wykrywa kiedy rozpoczyna się rozgrywka i dopasowuje prędkość tak, by spełnić wymagania każdej gry.

Odczuwalne chłodzenie

Ulepszona płyta grafenowa zintegrowana została pod ekranem tak, by odprowadzać ciepło od źródła, optymalizując w ten sposób średnią cieplną o 150%. Utrzymuje ekran odczuwalnie chłodniejszy.

Przewaga w turniejach

Kompletne Doznanie Gamingowe

REDMAGIC Studio and Gravity X przemienią REDMAGIC 8S Pro w przenośną konsolę, umożliwiając bezproblemowe połączenie z Padem REDMAGIC, Gamingowym Monitorem, Mechaniczną Klawiaturą i Gamingową Myszką.

Pełna kontrola

Dostań się do grona zwycięzców z szybkością i stylem z najszybszym

960Hz wielodotykowym próbkowaniem i najlepszymi triggerami 520Hz.

Nasz najbardziej spersonalizowany interfejs

Ostatni REDMAGIC OS 8.0 daje Ci więcej kontroli nad miniaturowymi elementami interfejsu, które sprawiają, że Twój smartfon przedstawia Ciebie.

REDMAGIC Studio

REDMAGIC Studio pozwala na bezproblemową integrację dowolnej gry z REDMAGIC 8S Pro na PC lub TV.

Uchwyć Moment

System złożony z trzech aparatów zapewnia precyzję i ostrość, które zmienią Twoje ulubione chwile w ponadczasowe dzieła sztuki. Główny aparat  50MP genialnie radzi sobie z każdym światłem, za to aparaty 8MP i 2MP pozwalają uchwycić każdy szczegół.

CIESZ SIĘ NAJNOWSZĄ MASZYNĄ GAMINGOWĄ – REDMAGIC 8S PRO

Uwaga!

  1. Ekran ładowania i prędkość transmisji danych mogą się różnić w zależności od użytkownika ze względu na czynniki zewnętrzne i jakie aplikacje są używane.
  2. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od warunków zewnętrznych.
  3. Mierzalna prędkość Wi-Fi może się różnić ze względu na warunki zewnętrzne, takie jak jakość sieci lokalnej.
  4. Zdjęcia produktów służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Rzeczywiste produkty mogą się różnić.
  5. Dane zebrano w REDMAGIC Labs.